ANASAYFA   FOTO GALERİ   SANALTUR   İLETİŞİM : 0 414 315 19 83 - 0 541 673 59 83 - -
| GÖBEKLİTEPE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ // Önceki Yazı Sonraki Yazı

GÖBEKLİTEPE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

GÖBEKLİTEPE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

KADIN ZİYARETÇİLERE ÖZEL GÖBEKLİTEPE BAKIMI

2019 Göbeklitepe Yılı İlan edilmesiyle birlikte Şanlıurfa’mıza gelen Ziyaretçi sayısında ciddi bir artış yaşanmaktadır. Bu artış bir yandan kentin ekonomisine katkı sunmakta diğer yandan kentin esnaf ve işletmelerine de ciddi bir sorumluluk yüklemektedir. Şehir olarak bu turizm potansiyelinden uzun vadeli faydalanmak için bölgenin ve kentin değerli bir markası olarak bir sosyal sorumluluk projesi başlatıyoruz.

Her kurumun kendi faaliyetleri doğrultusunda Göbeklitepe ve ziyaretçilerine katkı sunması fikrinden hareketle kurumumuz Sosyal Sorumluluk Projesini ana faaliyet konusu olan Güzellik ve Bakım teması olarak belirlemiştir.

 Şanlıurfa’ya ve özellikle Göbeklitepe’ye Yaz mevsiminde gelen ziyaretçiler Harran, Balıklıgöl vb tarihi turistik yerleri gezerken zamanlarının çoğunun dışarıda geçirmekte ve bu süre zarfında çok fazla yakıcı güneşe maruz kalmaktadırlar. Özellikle Ziyaretçi Kadınların bölgemizin kavurucu güneşinden, ören yerlerinin toz ve toprağından etkilenmesini asgariye indirmek ve ziyaretçilerin dönüşlerinde ekstra bir bakıma ihtiyaç duymadan işlerine dönmesini sağlamak amacıyla Ücretsiz Göbeklitepe Cilt Bakımı hizmeti sunacağız.

Varlığından ilham aldığımız değerli Kültür mirasımız Göbeklitepe için kar amacı gütmeden, tamamen Şanlıurfa ve Şanlıurfa esnafının, işletmelerinin imajına olumlu katkı sağlamak amacıyla yaptığımız bu proje ile Ziyaretçilerimizin yüzünde bir tebessüm oluşturarak hafızalarında mutlu bir anı ile uğurlamak istiyoruz. Bu vesile ile her bir ziyaretçi Şanlıurfa’mızdan güzel anılarla memleketlerine dönerek şehrimizin gönüllü birer elçisi olacaklardır.

Projemiz sadece Kadın Ziyaretçilere yönelik olup, Hafta sonu ve Bayramlar hariç, günlük 3 Ziyaretçi ile sınırlıdır.

Katılım Koşulları: Geliş-Gidiş Uçak bileti, Göbeklitepe Giriş bileti.

 Randevu için: 04143151983 Pbx


Bu kategoride daha fazla listelenecek kayıt bulunamadı malesef.